Seria olei przekładniowych TUTELA produkowana przez Petronas Lubricants polecana jest do samochodów włoskich FIAT, ALFA ROMEO, LANCIA, amerykańskich JEEP i CHRYSLER oraz brytyjskich IVECO. Przekładnie, skrzynie biegów są elementem, który istotnie wpływa na mobilność naszych pojazdów. Stosując zgodne ze specyfikacją oleje Tutela, zapewniamy sobie bezproblemową obsługę i długotrwałą eksploatację. Patronat światowego producenta jakim jest PETRONAS zapewnia, że normy jakościowe zostały spełnione na każdym etapie produkcji oleju.

TUTELA Jest 16 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
 • 48,78 zł

  Tutela CS Speed to płyn do układu sterowania hydraulicznego automatycznej skrzyni biegów Grupy Fiat: DUALOGIC, SELESPEED, DFN-SELECTRONIC. Olej Tutela CS SPEED 75W dzięki specjalnej formule oraz dodatkom może być stosowany o każdej porze roku. Wymiana zgodnie ze wskazaniami konstruktora. Jest to olej całkowicie syntetyczny z dodatkami ATF (Optymalnie...

  48,78 zł
  Towar dostępny w magazynie
 • 24,39 zł

  Smar TUTELA MRM-2 850G do przegubów, litowo-mineralny tłuszcz z dwusiarczkiem molibdenu do zastosowań przemysłowych i motoryzacyjnych. Jego skład zawiera 3% di siarczku molibdenu. Stosuje się go do smarowania łożysk i przegubów o stałej prędkości z uwzględnieniem ekstremalnych obciążeń mechanicznych i / lub termicznych. Jego receptura zapewnia wysokie...

  24,39 zł
 • 24,39 zł

  Tutela Grease Zeta 2 to wielozadaniowy smar na bazie tlenku litu i cynku, specjalnie zaprojektowany do smarowania i ochrony wszystkich części mechanicznych samochodów, pojazdów użytkowych i przemysłowych narażonych na działanie wody, zwłaszcza zawieszenia, drążki kierownicze, dźwignie zmiany biegów, linki hamulca ręcznego i zawiasy drzwiowe.

  24,39 zł
  Towar dostępny w magazynie
 • 17,74 zł

  TUTELA TRANSMISSION EPYX 80W-90 to specjalny smar wielozadaniowy do ręcznych skrzyń biegów i mechanizmu różnicowego z przekładniami hipoidalnymi we wszystkich typach pojazdów silnikowych, w których wymagany jest smar o charakterystyce EP (Extreme Pressure).

  17,74 zł
  Towar dostępny w magazynie
 • 20,33 zł

  Tutela Top 4/S syntetyczny płyn hamulcowy do hydraulicznych układów zarówno tarczowych jak i bębnowych oraz do układów wspomagających w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych (w przypadku gdy producent zaleca stosowanie płynu NHTSA 116 DOT 4 w układzie sterowania). Tutela Top 4 przeznaczony do samochodów z systemem ABS. Jego formuła zapewnia...

  20,33 zł
  Towar dostępny w magazynie
 • 36,59 zł

  Całkowicie syntetyczny preparat płynny do przekładni mechanicznych tradycyjnych oraz nowych przekładni z podwójnym sprzęgłem (DUAL CLUTCH) najnowszej generacji.

  36,59 zł
  Towar dostępny w magazynie
 • 18,46 zł 28,46 zł

  Tutela Transmission Experya 75W80 smar zawierający dwusiarczek molibdenu, stosowany szczególnie do przegubów równobieżnych. Skład dostosowany jest do pracy w podwyższonych temperaturach, gwarantując wyjątkową wytrzymałość termiczna. Smar do przekładni automatycznej i ręcznych skrzyń biegów, który zapewnia ulepszone funkcje operacyjne skrzyni biegów i...

  18,46 zł 28,46 zł
  Obniżka!
  Towar dostępny w magazynie
 • 609,76 zł

  TUTELA TRANSMISSION FE-GEAR 75W-80 smar do ręcznych i automatycznych skrzyń biegów pojazdów użytkowych. Do stosowania nawet w obecności synchronizatorów węglowych.

  609,76 zł
  Towar dostępny w magazynie
 • 437,80 zł 487,80 zł

  TRANSMISJA TUTELA GEARLITE 75W80 to wielosezonowy środek smarny do ręcznych przekładni skrzyń biegów w lekkich samochodach dostawczych oraz do hydraulicznych przekładni mechanicznych w samochodach ciężarowych.

  437,80 zł 487,80 zł
  Obniżka!
  Towar dostępny w magazynie
 • 30,65 zł 40,65 zł

  Tutela Transmission Geartech 75w85 to syntetyczny smar do przekładni ręcznych Fiat Locker charakteryzujący sie wysokimi właściwościami przeciw zużyciu oraz fuel economy(zużycie paliwa) zapewnia bardzo dobra prace synchronizatorów oraz wysoka stabilność cieplna.

  30,65 zł 40,65 zł
  Obniżka!
  Towar dostępny w magazynie
 • 32,52 zł

  Tutela Transmission GI/A olej do automatycznych skrzyń biegów i hydraulicznych układów wspomagania w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Produkt charakteryzuje się doskonałą płynnością na zimno, co wpływa na zmniejszenie poboru mocy przy równoczesnym wzroście wydajności przekładni.

  32,52 zł
  Prosimy o kontakt w sprawie dostępności towaru
 • 14,39 zł 24,39 zł

  Tutela GI/E smar na bazie całkowicie syntetycznej do przekładni automatycznej i kierownic ze wspomaganiem hydraulicznym do pojazdów dowolnej marki i dowolnego modelu. Idealny do stosowania w trudnych warunkach klimatycznych.

  14,39 zł 24,39 zł
  Obniżka!
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Nie możesz znaleźć interesującego Cię produktu? Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail. Oddzwonimy

} } }